Ritos gėlės

Ritos gėlės – floristikos ir aplinkos apželdinimo profesionalai. Per daugiau nei dvidešimt metų veiklos esame įgyvendinę šimtus projektų ir papuošę daugybės klientų gyvenimus.

Ritos gėlės – lanksčiai ir kūrybingai vystomas šeimos verslas. Nuolat ieškome naujų idėjų ir iššūkių. Ilgametę įkūrėjos Ritos patirtį šiuo metu perima ir papildo dukra Ineta, baigusi mokslus keliose Europos valstybėse.

Didžiuojamės galimybe puošti garsių Lietuvos visuomenės veikėjų asmenines ir viešąsias šventes. Esame dirbę nuostabiausiuose Lietuvos kampeliuose – Šešuolėlių, Raudondvario dvaruose, prabangiausiuose Lietuvos viešbučiuose. Neseniai pabaigėme iki šiol didžiausią savo atliktą aplinkos apželdinimo projektą – Eglės sanatoriją Birštone.

Gėlių salonas

Gėlių salonas Prienuose – tai išskirtinis parduotuvės ir floristikos galerijos derinys. Nuo pat salono atidarymo 2003 metais, čia esančios floristikos kompozijos atnaujinamos kiekvieną sezoną. Čia prie arbatos puodelio konsultuojame savo klientus, džiuginame parduotuvės svečius nuolat atnaujinamomis keramikos ir namų interjero detalėmis. Salonas įkurtas metų architektūros apdovanojimą laimėjusiame, architekto Kęstučio Indriūno suprojektuotame pastate.

Mūsų komanda

„Kiekvienu savo darbu ieškau prisilietimo prie gamtos grožio jo nesugadindama – šį grožį dovanoju žmonėms.“ – Rita Naujalienė.

Rita

Rita

Įkūrėja ir savininkė

Floristikos ir apželdinimo meistrė, dirbanti daugiau nei 20 metų.
Baigusi Tarptautinę floristikos ir dizaino mokyklą (Šveicarija).
Laisvalaikiu sutiksi ore, skrendančią virš Birštono su karšto oro balionu.

Ineta

Ineta

Kraštovaizdžio architektė

Kraštovaizdžio architektūrą studijavo Ispanijoje, Anglijoje bei Olandijoje.
Jei nebraižo, tai aktyviai sportuoja.
Visuomet yra pozityvių, besišypsančių, kūrybingų, atviros, geros širdies žmonių apsuptyje.

Vilma

Vilma

Salono veidas. Floristė.

Su mumis - jau 6-erius metus. Stiprioji sritis - gedulo puokštės, tačiau su meile jums suriš pačią nuostabiausią sveikinimo puokštę. Visada patars, kaip prižiūrėti kambarinius augalus.
Laisvalaikiu - svajoklė su kava ir knyga.