Didžiausia pasaulyje orchidėja
Skaitymo trukmė: 5 min.

Nuo senų senovės gėlės žavėjo mus savo unikaliu grožiu ir nepakartojamais kvapais. Tačiau nepaisant nuostabios savo išorės, kai kurios natūralios gamtos mums suteikiamos dovanos pasižymi išskirtinėmis savybėmis, apie kurias dauguma mūsų niekuomet nebuvome girdėję. Todėl skubame pasidalinti 38 įdomiais faktais tiek apie labai retas, tiek ir apie mums visiems puikiai pažįstamas gėles.

Skaityti toliau

Kaip ilgiau išlaikyti šviežias skintas gėles?
Skaitymo trukmė: 6 min.

Gėlės – kiekvienų namų puošmena, kuri suteikia aplinkai jaukumo, žavesio, paįvairina ją savo spalvomis. Jas malonu gauti kiekvienam žmogui ne tik per įvairias šventes, bet ir įprastą dieną. Tačiau, ką daryti, kad vos gautos gėlės neprarastų savo žavesio, kvapo ir išliktų dailiai pamerktos vazoje kuo ilgiau?

Skaityti toliau

Vondom MOMA kolekcija
Skaitymo trukmė: < 1 min.

Su džiaugsmu pristatome mūsų partnerio „Vondom” ypatingo dizaino lauko vazonus.

Vondom lauko vazonai sukurti dinamiškiems, inovatyviems, smalsiems žmonėms… tokiems, kaip jūs: besidomintiems mada ir naujausiomis tendencijomis – žmonėms, kurie vertina aukščiausią kokybę ir įkvepiantį dizainą.

Skaityti toliau

Skaitymo trukmė: 7 min.

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta auginti augalus namuose, ne vien tik siekiant estetikos ir jaukumo savose erdvėse. Juk namai be gėlių – tarsi ne namai: trūksta gyvybės, jaukumo…

Visų pirma, augalai padeda mums kvėpuoti. Kai įkvepiame, mūsų kūnas apsirūpina deguonimi; kai iškvepiame, išleidžiame anglies diogsidą. Augalai taip pat yra gyvi organizmai, kurie vartoja deguonį. Ne visi turbūt žino, kad dieną augalų lapai gamina deguonį ir valo mūsų gyvenamąsias patalpas. Tačiau naktį, saulutei nusileidus, jie, kaip ir mes, aplinkoje esantį deguonį naudoja kvėpavimui. Ar taip daro visi augalai? Pasirodo ne visi. Kelios kambariuose auginamos augalų rūšys deguonį išskiria ir naktį. Taigi, pabandykime iš arčiau susipažinti su tais augalais, kurie gali padėti rūpintis namų sveikata ir yra ypatingai tinkami laikyti miegamajame.

Skaityti toliau

Skaitymo trukmė: 4 min.

Motinos kultas buvo aukštinamas nuo pačių seniausių laikų – tūkstančius metų prieš mūsų erą pirmosios civilizacijos dedikavo šventes gyvybę nešančioms deivėms. Motinystės stebuklą garbino visos tautos ir visos religijos. Tokios mamos dienos tradicijos, kokias turime šiandien, susiformavo XX a. pradžioje. Tai diena metuose, kai visi pasaulio žmonės, nepaisant religijos, geografijos ir savitų tradicijų, vyksta aplankyti ir pasveikinti svarbiausią jų gyvenime žmogų – mamą. Motinos Diena yra trečia (iškart po Kalėdų ir Velykų) labiausiai švenčiama šventė pasaulyje.

Skaityti toliau