Privatumo politika

UAB „Ritos gėlės“
Laisvės a. 9c, Prienai, 59126
Įmonės kodas: 170669625
El. paštas: info@ritosgeles.lt
Tel/faks. 8 (319) 60365

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://ritosgeles.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

E-parduotuvė

Pirkimo ir lankymosi elektroninėje parduotuvėje metu renkame informaciją apie jūsų vizitą bei atliekamą užsakymą:

 • Jūsų peržiūrėtus produktus: šią informaciją naudojame, pavyzdžiui, norėdami Jums parodyti neseniai Jūsų peržiūrėtus produktus.
 • Jūsų vieta, IP adresas ir naršyklės tipas: šią informaciją naudojame mokesčių ir pristatymo kainos skaičiavimui
 • Pristatymo adresas: ši informacija būtina norint sėkmingai pristatyti produktą jūsų nurodytu adresu
 • Naudojami slapukai – būtini Jūsų prekių krepšelio funkcijai įgalinti.

Pirkimo metu prašome nurodyti: Jūsų vardą ir pavardę, registracijos adresą, pristatymo adresą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, atsiskaitymo duomenis bei, pasirinktinai, paskyros informaciją – vartotojo vardą ir slaptažodį. Ši informacija naudojama:

 • Informuoti apie Jūsų paskyrą ir užsakymus.
 • Atsakyti į bendras Jūsų užklausas, skundus ar pinigų grąžinimo prašymus.
 • Atlikti ir užkirsti kelią sukčiavimui.
 • Sukurti Jūsų paskyrą.
 • Laikytis įstatyminių įsipareigojimų (pav. PVM skaičiavimas ir surinkimas)
 • Patobulinti elektroninės parduotuvės paslaugą.
 • Jeigu pirkimo metu pasirenkate sukurti paskyrą, mes saugosime Jūsų vardą, adresą, elektroninio pašto adresą ir telefono numerį, kurie bus panaudoti paspartinti sekančius apsipirkimus mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Mokėjimai

Apmokėjimui naudojame trečiųjų šalių paslaugas – Paypal ir Paysera. Apmokėjimo metu paslaugų tiekėjai gauna apmokėjimo įvykdymui reikalingą informaciją – jūsų kontaktinius duomenis, užsakymo sumą ir mokėjimo rekvizitus. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie tai, kaip šie tiekėjai naudoja jūsų duomenis skaitykite Paypal ir Payseros privatumo politikos dokumentus:

Komentarai ir atsiliepimai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Svetainėje esančių kontaktų formų pagalba renkame jūsų kontaktinius duomenis bei užklausas. Šie duomenys naudojami tik susisiekiant su klientu ir vykdant užsakymus. Duomenimis su trečiomis šalimis nesidaliname.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Svetainėje naudojama Google Analytics svetainės lankomumo statistinė paslauga, kurios pagalba analizuojame, kaip naudojama svetainė ir, atsižvelgiant į statistinę informaciją, atliekame svetainės pakeitimus.

Google Analytics renkami duomenys yra anoniminiai ir naudojami tik statistiniams tikslams.

Kas turi priėjimą prie duomenų?

Ritos Naujalienės realizavimo įmonės ir įmonės laisvai samdomi darbuotojai turi priėjimą prie Jūsų pateiktos informacijos. El. parduotuvės administratoriai gali matyti:

 • Užsakymo informaciją
  Nupirkti produktai, užsakymo data ir laikas, pristatymo adresas
 • Kliento informaciją
  Kliento vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefonas, registracijos ir pristatymo adresai.
  Ši informacija naudojama užsakymų vykdymui, pinigų grąžinimui ir pagalbai klientui.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

 1. Su trečiųjų šalių paslaugų tiekėjais – Google Maps, YouTube, Google Webfonts, Vimeo. Tiekėjai gauna jūsų IP adresą.
 2. Su mūsų partneriais, atliekančiais užsakymo pristatymą ne Prienų rajone. Partneriams pateikiame pilną Jūsų užsakymo informaciją.
 3. Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų atliktų užsakymų informacija duomenų bazėje saugoma neribotą laiką. Norėdami šiuos duomenis pašalinti – susisiekite su mumis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kontaktinė informacija

Rašykite mums adresu info@ritosgeles.lt.